Upravit stránku

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA PRODEJE

Náplň:

  • péče o stávající zákazníky a prohlubování obchodních vztahů
  • vyhledávání nových zákazníků
  • jednání se zákazníky, tvorba nabídek a zpracování objednávek
  • jednání s dodavateli, tvorba poptávek a vystavování objednávek
  • spolupráce se skladem a s ostatními členy našeho týmu
  • dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, ideálně střední odborná škola strojní
  • znalosti v oboru hydrauliky či pneumatiky
  • praxi v obchodním oddělení
  • obchodní dovednost, komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování
  • znalost práce s PC, MS Office
  • aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení s bobusovou složkou mzdy
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci v malém kolektivu
  • nástup možný ihned
  • pevná pracovní doba Pondělí-Pátek
  • školení
  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí

MECHANIK

Náplň:

  • montážní a servisní práce v sídle naší firmy a u zákazníků
  • montáž a servis hydraulických systémů a jejich prvků
  • armování hydraulických hadic
  • spolupráce s ostatními členy našeho týmu

Požadujeme:

  • výuční list nebo SŠ vzdělání ideálně v oboru strojním nebo elektro, ŘP sk. B
  • alespoň základní znalosti v oboru hydrauliky či pneumatiky
  • manuální zručnost
  • znalost strojů
  • vstřícnost a příjemné vystupování
  • samostatnost při řešení technických problémů
  • orientaci na výkon a kvalitu práce
  • znalost práce s PC

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení + odměny
  • školení